TOY STORY Buzz Astral Fajne Gry Komputerowe po Polsku – Disney Infinity

0

Toy Story Disney Infinity 1.0 po Polsku cała gra. Xbox 360 Najlepsze z Fajne Gry komputerowe po Polsku cały gry z Buzz Astral, Chudy, Jessie cały gry PL.

Witaj na moim kanale Fajne Gry ! Proszę, Subskrybuj 😉

– Śledź nas na Facebooku: https://www.facebook.com/GryKomputeroweDlaDzieci

Disney Infinity 3.0 to najnowsza część uznanej serii gier zręcznościowych, w których do zabawy wykorzystywane są specjalne figurki bohaterów. Gra posiada zupełnie nowe światy (w tym 3 z universum Gwiezdnych Wojen) oraz ulepszony Plac Zabaw.

Toy Story – film animowany produkcji amerykańskiej z 1995 roku stworzony przez firmę Pixar we współpracy z firmą Disney. Pierwszy film pełnometrażowy stworzony całkowicie przy użyciu techniki komputerowej. Jego druga część Toy Story 2 pojawiła się 4 lata później, a trzecia Toy Story 3 15 lat później. Trzecia część serii nie jest ostatnim filmem jak to wcześniej zapowiadano. 17 lipca 2012 roku Pixar potwierdził, że powstanie Toy Story 4, a premiera była planowana pierwotnie na 2015 rok, jednak została przeniesiona na rok 2017. W październiku 2016 wytwórnia Disney ponownie przełożyła datę premiery, tym razem na rok 2019. Film opowiada o zabawkach Andy’ego. Jego ulubieńcem jest kowboj imieniem Chudy. Do kolekcji Andy’ego wliczają się m.in. zabawki: pies Cienki, Pan Bulwa, Rex (zielony dinozaur). W dniu swoich urodzin Andy dostaje w prezencie Buzza Astrala – astronautę, który „spycha” w kąt Chudego, stając się ulubioną zabawką chłopca. Chudy jest zazdrosny o nową zabawkę i za wszelką cenę chce się jej pozbyć. Kiedy w końcu udaje mu się to zrobić inne zabawki odwracają się od niego. Chudy postanawia jednak naprawić wyrządzoną szkodę i przyprowadzić Buzza z powrotem do domu. Sąsiad Andy’ego – Sid dostaje w swoje ręce kowboja oraz astronautę i chce ich wysadzić w powietrze. Buzz i Chudy muszą więc uciekać.

#gry #toystory #buzzastral