Potwory i Spółka Uniwersytet Potworny Gry Komputerowe Bajki dla Dzieci po Polsku – Disney Infinity

0

Potwory i Spółka Disney Infinity 1.0 po Polsku cała gra (Disney Pixar z postacie disneya); Najlepsze Gry Bajki dla Dzieci. Disneya Gry komputerowe bajka dla Dzieci po Polsku cały gry z Sulley, Mike Wazowski, Randall …(PL).

Witaj na moim kanale gry dla dzieci !

Proszę, Subskrybuj 😉

– Śledź nas na Facebooku: https://www.facebook.com/GryKomputeroweDlaDzieci

Disney Infinity 3.0 to najnowsza część uznanej serii gier zręcznościowych, w których do zabawy wykorzystywane są specjalne figurki bohaterów. Gra posiada zupełnie nowe światy (w tym 3 z universum Gwiezdnych Wojen) oraz ulepszony Plac Zabaw.

Potwory i spółka (ang. Monsters, Inc.) – amerykański pełnometrażowy film animowany w reżyserii Pete’a Doctera z 2001 roku wyprodukowany przez wytwórnię Pixar i Disney. Film został wykonany w technice trójwymiarowej. W lutym 2013 roku film trafił ponownie do kin, ale w wersji 3D. 5 lipca 2013 roku do kin trafił prequel o nazwie Uniwersytet potworny.

Monstropolis to miasto, w którym żyją potwory: kudłate lub gładkie, jedno lub wielookie, duże i małe, różnobarwne, podobne do zwierząt lub roślin. W centrum miasta znajduje się fabryka Potwory i spółka, którą kieruje Henry Moczyknur. W jego fabryce zgromadzone są drzwi do innego świata – świata ludzi. Co noc oddziały potworów przedostają się przez owe drzwi do dziecięcych pokojów, by straszyć dzieci. Energia z ich krzyku jest gromadzona w specjalnych pojemnikach w fabryce Moczyknura, gdyż jest niezbędna do funkcjonowania miasta.

#gry #bajkidladziecipopolsku #grydladzieci